Przedszkole Samorządowe Nr 118

O naszym przedszkolu...

Przedszkole znajduje się na terenie osiedla Azory w Krakowie w bardzo dogodnym punkcie komunikacyjnym przy skrzyżowaniu ul. Makowskiego i ul. Stachiewicza. Mieści się w jednopiętrowym wolno stojącym budynku otoczonym dużym, dobrze zagospodarowanym ogrodem tworzącym plac zabaw dla dzieci.

Przedszkole posiada 5 oddziałów, do których uczęszcza 125 dzieci. Do dyspozycji dzieci jest 5 sal zabaw

z łazienkami, szatnia, sala do gimnastyki korekcyjnej oraz gabinet pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

W przedszkolu przygotowywane są smaczne i zdrowe posiłki.

Jesteśmy otwarci na potrzeby żywieniowe wszystkich dzieci. Zapewniamy specjalistyczną opiekę dzieciom

z alergią pokarmową. Zatrudniamy dietetyka, który ustala indywidualne diety dla tych dzieci.

Przedszkole czynne jest w godzinach 6.30 - 17.00.

Dzieci powinny być przyprowadzone do godziny 8.30,

natomiast przedszkolaki nie korzystające ze śniadania - do godziny 9.00.

Grupy przedszkolne realizują podstawę programową w godzinach od 8.00 - 13.00

Opłaty za przedszkole (tj. stawka żywieniowa dzienna x ilość dni obecnych dziecka + godziny pobytu

w przedszkolu), należy wpłacać do 14 dnia każdego miesiąca po miesiącu rozliczeniowym.

OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE

Wyżywienie Stawka żywieniowa dzienna w zł
3 posiłki 13,00
2 posiłki - obiad, podwieczorek 9,75
2 posiłki - śniadanie, obiad 11,05
1 posiłek - obiad 7,80

Odpłatność za każdą godzinę powyżej bezpłatnych godzin wynosi 1,30 zł.

Opłata ulega pomniejszeniu o kwotę żywienia i godziny pobytu zadeklarowane przez rodzica

w razie nieobecności dziecka.

Dzieci  na terenie placówki korzystają z przedszkola nieodpłatnie w godzinach   8.00 - 13.00.